Komanda

Gustavas, 25 m.

Stovyklos įkūrėjas ir organizatorius

Gyvenimas tai vienas didelis nuotykis. Kuo daugiau nuotykių gyvenime, tuo kiekviena diena tampa įdomesnė. Būdamas smalsus ir mėgstantis iššūkius savo kasdienybe paverčiu didele avantiūra. Net neabejoju, kad vaikų stovyklos organizavimas, todėl ir tinka mano gyvenimo būdui. Noriu parodyti, kad savo gyvenimą siedami su avantiūra – patirsite neužmirštamas akimirkas.

Greta, 28 m.

Stovyklos įkūrėja ir organizatorė

Noras bendrauti su vaikais, juos pažinti, suprasti, skatinti tolerantiškai bendrauti tarpusavyje. Ilgą laiką esu apsupta vaikų, kurie pripildo mano širdį vaikišku džiaugsmu, rūpesčiu, susidomėjimu. Taip gimsta noras būti kuo daugiau su jaunais žmonėmis ir parodyti jiems koks gyvenimas gali būti spalvotas.

Gabrielė 28m.

Vadovė

Svarbiausia jausti aistrą gyvenimui ir pasiimti viską ką jis gali suteikti! Patirtis savanoriaujant su vaikais, penkeri metai Krašto apsaugos savanorių pajėgose ir nuolatinės paieškos ieškant gyvenimo grožio! Aktyvus laisvalaikis gamtoje pats geriausias poilsis. Neleisk sau mirti iš nuobodulio šią vasara ir sudalyvauk šioje Avantiūroje!

Domininkas, 27 m.

Vadovas - savanoris

Baigta Lietuvos karo akademija, įgyta fizinio rengimo instruktoriaus kvalifikacija ir jau daugiau nei 6 metų patirtis Krašto apsaugos sistemoje. Darbas komandoje, buvimas gamtoje ir aktyvus laisvalaikis yra mano kasdienybė. Esu tikras, jog sugebėsime nustebinti kiekvieną stovyklautoją ir įrodyti, jog padėjus mobilųjį į stalčių gyvenimas tikrai nesustoja!
Šios avantiūros laukiau jau ilgai, tai proga visiems jauniesiems stovyklautojams parodyti, koks gyvas, įtraukiantis ir stebinantis gali būti laisvalaikis gamtos apsuptyje!

Ugnius, 21 m.

Vadovas

Mano kredo, kad kartais gyvenime reikia pirma ,,šokti pro langą ir tik tada galvoti". Spontaniškumas ir užsidegimas vėjavaikiškiems nuotykiams - jauno žmogaus "pamatas" leidžiantis išgyventi potyrius, kurie formuoja mus kaip augančias ir bręstančias asmenybes. Todėl aš renkuos pirma šokt pro langą link dar vieno vasaro nuotykio ir tik tada mąstyti kas po to

Beatričė 20 m.

Vadovė

Keturias vasaras esu apsupta besišypsančių vaikų. Noras daryti, eiti, pažinti nedingsta niekur. Nauji draugai, nauja aplinka, nauji pomėgiai, nauja patirtis, visa tai - geri vasaros prisiminai, kurie vaikų širdyse išlieka amžinai, o ypač man smagu girdėti jų juoką ir matyti juos su šypsenomis veide.

Kristijonas 20 m.

Vadovas

Vienintelis būdas gyventi gerai, tai užsiimti mėgstama veikla, o vasarą aš tą ir darau leisdamas laiką vaikų vasaros stovykloje AVANTIŪRA. Gyvenime reikia kurti gerus atsiminimus, tai atvažiuokite ir kurkite juos čia kartu su mumis! :)

Aurimas, 19 m.

Vadovas

Linksmybės, nuotykiai, bei vėjavaikiškumas, tai yra vienas iš puikiausių dalykų kuriuos galime patirti. O ypatingai tokioje unikalioje vasaros stovykloje kaip ,, Avantiūra ", kurioje tiek mažiausias, tiek didžiausias stovyklautojas, patiria tikrų tikriausią avantiūrišką patirtį, apsuptas gamtos bei pačių nuostabiausių vadovų, kurie gyvi galvą guldyti, kad tik stovyklautojas gerai praleistų laiką. Todėl ir kviečiu praleisti vasarą, vasaros stovykloje ,, Avantiūra"!!!