Apie mus

Mes esame gamtos ,,vaikai’’, galbūt todėl, kad vardai prasideda raide ,,G’’, Greta ir Gustavas – jauni, žingeidūs, aktyvūs ir draugiški stovyklos organizatoriai, kuriems buvimas gamtos apsuptyje yra geriausias poilsis ir nuotykis. Todėl norime pakviesti jaunus žmogeliukus pajausti ką reiškia valgyti ant laužo keptas bulves, kartais net šiek tiek per daug sudegusias 🙂 Sėdėti prie laužo ir bendrauti su draugais, stebėti liepsnos jėgą, išgirsti ir pajausti miško didybę, pamatyti dangaus begalybę. Norime, kad patirtumėme tą nuostabų jausmą, kurį manau šiais laikas daug kas yra pamiršę, ar net visai nepatyrę šio jausmo.

Ši vasaros vaikų stovykla yra mūsų sena svajonė, kuri pagaliau tapo realybe. Prižadame atiduoti visas jėgas, kad savaitė mūsų stovykloje taptų tikra ir neužmirštama avantiūra jūsų gyvenime! Stengsimės skatinti tolerantišką bendravimą tarpusavyje, įveikti baimes, rasti kompromisus kiekvienoje situacijoje, labiau pažinti save, puoselėti sveikus ir šiltus tarpusavio santykius.

Stovyklos misija

Ugdyti žemiškas, stiprias ir unikalias asmenybes. Padėti išlaisvinti vaiko tikrąją prigimtį, pamiršti kaukes ir būti savimi. Sukurti tokią aplinką į kurią kasmet norėtųsi sugrįžti. Palaikanti stovyklos bendruomenė, įkvepianti mūsų stovyklautojus ir darbuotojus tapti kompetentingais, pasitikinčiais savimi, komunikabiliais žmonėmis.

Savo misiją pasiekiame sukurdami

Saugią aplinką, kurioje stovyklautojai ir darbuotojai jaučiasi įtraukti, palaikomi ir globojami.

Draugystės ir prisiminimai išliks visą gyvenimą, sąmoningai puoselėjant sveikus santykius ir patirtį.

Įdomūs, unikalūs ir naujoviški būdai motyvuoti ir stiprinti įgūdžių ugdymą ir pasitikėjimą savimi.

Didžiausias dėmesys skiriamas savęs atradimui ir asmeniniams rezultatams pasiekti.

Mes gyvename ir tobulėjame su šiomis vertybėmis

Augimas

Mes kuriame saugią ir palaikančią aplinką, kurioje kiekvienam suteikiamos galimybės mokytis, tapti nepriklausomiems, atspariems ir pasitikinčiais savimi.
Mes plečiame savo komforto zonas priimdami nesėkmes ir netobulumą bei mokydamiesi iš savo klaidų. Nebijome prašyti pagalbos kitų.

Šeima

Kuriamas šeimos modelis, kuriame vadovaujamės tarpusavio supratimu, nuoširdžiu bendravimu, pagarba ir besąlygine draugyste. Čia mes visi gyvensime kartu ir nors trumpam laikui tapsime ,,šeima’’ palaikydami šiltus santykius vieni su kitais. Mes prisiimame atsakomybę rūpindamiesi vienas kitu ir savo aplinka.

Gamta

Laisvės jausmas, bei savęs atradimas gamtoje: žygiai po miškus ir pelkynus, turistiniai iššūkiai, išgyvenimas gamtoje. Natūralus gamtos grožis mus įkvepia pabūti nors akimirką be patogumų, bet su šysena veide ir energija viduje.

Tradicijos

Mes gerbiame praeitį, kartu priimdami ateitį. Mes sukuriame komforto ir priklausomybės jausmą. Mes kuriame ir įkvepiame kitą kartą.

Savęs pažinimas

Komandiniai užsiėmimai gamtoje, emociniai ir fiziniai iššūkiai neretai priverčia išlipti iš komforto zonos, o tokiose situacijose nukrenta visos kaukės ir prasideda tikrieji stebuklai.

Pagarba

Mes priimame kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra. Mes išklausome vienas kitą, elgiamės atsakingai ir sąžiningai, Mes gerbiame ne tik žmogų, bet ir gamtą.

Kūryba

Kūrybinio mąstymo ugdymas. Mokomės mąstyti ir į viską pažvelgti kūrybiškai. Viso šito mes mokomės gamtos apsuptyje, bendraudami tarpusavyje ir patirdami nuotykius.